PRADAWNA TAJEMNICA KWIATU ŻYCIA – DRUNVALO MELCHIZEDEK

Dzieło to można nazwać „Królową wiedzy ezoterycznej”. Książka idealna dla tych, którzy próbują zrozumieć genezę obecnego stanu naszej świadomości. Jest piękne połączenie wiedzy tajemnej ze świętą geometrią oraz wiedzą starożytnych cywilizacji. Jeśli oficjalna nauka i media kłamią to pomyślmy jak zakłamana jest nasza historia. Autor z kolei proponuje Wam nowe spojrzenie na naszą historię. To, czy ją przyjmiecie zależy wyłącznie od Was.

Jeśli się zdecydujecie, Drunvalo zabierze Was w podróż w bardzo daleką przeszłość, do samego początku naszej cywilizacji. A te początki nie były łatwe bo według autora, który wiedze swoją opiera na sumeryjskich tablicach, nasz gatunek został stworzony przez obcą rasę w celu pomocy w wydobywaniu złota na Ziemi. Następne rozdziały opisują naszą wędrówkę przez dalsze tysiąclecia, przez budowę piramid (i ich prawdziwe przeznaczenie) oraz innych budowli na Ziemi po czasy faraonów.  Wiedza starożytna jest ściśle powiązana z obecnymi czasami i rozwojem świadomości na naszej planecie dlatego Pradawną Tajemnicę Kwiatu Życia polecam wszystkim, którzy szukają połączenia świata nauki i duchowości oraz nowej wersji naszej historii, która nareszcie trzyma się kupy.  

„…Niegdyś żyliśmy na Ziemi na bardzo wysokim poziomie świadomości, który daleko przekraczał możliwości naszej dzisiejszej wyobraźni. To, kim jesteśmy teraz nie pozwala nam zobaczyć, w jakim miejscu byliśmy wówczas. Pewne wydarzenia, które miały miejsce jakieś szesnaście lub trzynaście tysięcy lat temu spowodowały nasz upadek. Ludzkość utraciła swoją wysoką świadomość, spadając przez wiele wymiarów i alikwot o coraz większej gęstości, aż dotarła do tego szczególnego poziomu, który nazywamy trzecim wymiarem na planecie Ziemia, czyli naszym współczesnym światem. Upadając znaleźliśmy się w niekontrolowanym spiralnym ruchu świadomości. Opadaliśmy coraz niżej, poprzez różne wymiary świadomości. Kiedy dotarliśmy do trzeciego wymiaru nastąpiły w nas określone zmiany, dotyczące zarówno fizjologii, jak i sposobu funkcjonowania w Rzeczywistości. Najważniejsza zmiana zaszła w sposobie w jaki wdychamy pranę, czyli energię siły życiowej, jak nazywają ją Hindusi. Prana jest ważniejsza dla naszego przetrwania niż powietrze, woda, pożywienie i inne substancje, zaś sposób, w jaki pobieramy tę energię radykalnie odmienia nasz sposób postrzegania Rzeczywistości…”

Cytat z książki

Od wydawcy

Dawniej wszystko, co istnieje we wszechświecie znało Kwiat Życia jako wzór stworzenia, wykres geometryczny wiodący do egzystencji fizycznej i wyprowadzający z tej egzystencji. Później utraciliśmy wysoki stan świadomości i upadliśmy w ciemności, zapominając o tym, kim byliśmy. Sekret Kwiatu Życia przetrwał jednak tysiące lat wyryty na ścianach starożytnych budowli na całym świecie, wpisany w żywe komórki wszelkiego istnienia. Dziś budzimy się ze snu, odrzucamy stare ograniczające nas przekonania, a nasze oczy oglądają złote promienie światła nadchodzącego dnia, który wstaje za oknami naszej nowej percepcji rzeczywistości. Książka Pradawna tajemnica kwiatu życia jest jednym z takich okien.


Drunvalo Melchizedek prezentuje w niej – za pomocą słów i rysunków pierwszą część swoich warsztatów zatytułowanych Kwiat Życia. Objaśnia w nich tajemnice początków naszego istnienia, tłumaczy, dlaczego świat wygląda tak, a nie inaczej, jakie subtelne energie pozwalają naszej świadomości rozkwitnąć jej prawdziwym pięknem.
Święta geometria stanowi formę, która posłużyła również za pierwowzór naszej istoty. Ukazuje ona boski porządek w naszej rzeczywistości. Możemy prześledzić jego reguły począwszy od niewidzialnych atomów, a kończąc na dalekich gwiazdach. Każda z tych form odbija również wzór naszego istnienia. Informacje zawarte w tej książce układają się w jedną z dróg, drugą, żeńską ścieżkę, możecie odnaleźć pomiędzy wierszami. Prezentuje ona intuicyjne rozumienie rzeczywistości. Być może dostrzeżecie jej migotanie wokół niektórych z poniższych prowokujących koncepcji:

Sprawdź gdzie możesz kupić najtaniej

PRADAWNA TAJEMNICA KWIATU ŻYCIA – DRUNVALO MELCHIZEDEK

Jeśli chcesz, możesz dać wyraz swojej wdzięczności stawiając nam kawę.❤

Podaj dalej!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *