NIEZWYKŁE DZIECI NASZYCH CZASÓW – MEG BLACKBURN LOSEY

Książka przepełniona jest dawką niezwykłych informacji. Pozwala wyjść poza ramy materialnego postrzegania rzeczywistości. Dzięki czemu mamy znacznie szerszy obraz otaczającej nas przestrzeni. Jest to „mistyczna” przeprawa przez pewien obszar naszej egzystencji, w której na co dzień funkcjonujemy, a tak naprawdę niewiele dostrzegamy. Trzymamy się pewnych przyjętych i mocno ugruntowanych wzorców. Powoduje to pewnego rodzaju ograniczenie, które wpływa negatywnie na ocenę wyjątkowości. Ponieważ z tego punktu widzenia, każda wyjątkowość jest pewnym odchyleniem od ustalonej normy. Powoduje to, że szufladkujemy te zachowania bądź je ignorujemy. W rezultacie dzieci o wyjątkowych zachowaniach uznajemy za nienormalne.  W następstwie  często lądują u psychologa lub psychiatry. Tam skutecznie regulowane są lekami co powoduję odcięcie dziecka od tej wyjątkowej właśnie świadomości. Świadomości niosącej nam przesłanie, którego wcale nie chcieliśmy słuchać.

„Czy nie dostrzegacie, że jesteśmy tu nie dla naszych własnych celów, ale dla celu, który dotyczy wszystkich? To przebudzenie jest konieczne, ponieważ do ocalenia ziemi potrzebna jest masa krytyczna ludzi z wibracją czystej miłości, która wejdzie z ziemią w rezonans. My, nowe dzieci jesteśmy tu po to, aby wam pomagać w tej przemianie”

Fragment przedmowy

Wszystko wydaje się być mistyczne, dopóki nie zostanie przez kogoś naukowo udowodnione.

Jest wielu ludzi na świecie którzy wykazują zdolności postrzegania pozazmysłowego, telepatia, jasnowidzenie, prekognicja itp.  jest też wiele dowodów na to co jeszcze większość ludzi  uważa za mistyczne. Cały czas prowadzone są badania, nie mniej jednak jest to dziedzina która oficjalnie spychana jest na pogranicze nauki tzw. Psychotronika. Ogólnie jako ludzkość mamy już bardzo dużą wiedzę w tej dziedzinie, jednak jest ona skrzętnie ukrywana, też wykorzystywana w innych celach nie koniecznie dla naszego dobra. Trochę z szedłem z tematu, ogólnie chcę zwrócić Ci uwagę na to, że warto otworzyć swój umysł i przyjąć pewne nie potwierdzone naukowo zdarzenia czy umiejętności tak naprawdę wiele dzieję się wokół nas. Tylko nie jesteśmy wstanie tego dostrzec ponieważ nasz umysł jest mocno ukierunkowany i zamknięty. A przecież każdy z nas ma te zdolności, tylko nie każdy z nas potrafi je w sobie odkryć.

„Pamiętam, jak to było być w domu. Tam było całkiem inaczej niż tutaj. Wszystko było piękne. Kochałem wszystkich, a oni kochali mnie. Dlaczego tutaj tak nie jest?”

Andrew 4 lata

Od wydawcy

Autorka podejmuje próbę wyjaśnienia zjawiska, które niepokoi wielu rodziców i pedagogów. Coraz częściej widzimy wokół siebie dzieci, które postrzegamy jako nieznośne, nadpobudliwe czy niepełnosprawne psychicznie lub fizycznie. Opierając się na swoich doświadczeniach, autorka wyjaśnia, że są to dzieci z nowymi wzorcami energetycznymi i dzieli je na kilka kategorii. Mówi o dzieciach indygo, dzieciach kryształowych, gwiezdnych dzieciach, aniołach na ziemi oraz dzieciach okresu przejściowego.

Wszystkie te grupy przejawiają zadziwiające uzdolnienia i choć każda ma sobie tylko właściwe cechy, łączy je wspólny cel a budowanie cywilizacji miłości. Pojawiają się wśród nas właśnie teraz, aby wskazać nam kierunek, jaki powinna przyjąć ludzkość w swoim rozwoju. Niosą w sobie przekaz, jak zmienić świat na lepsze. Musimy tylko uwrażliwić się na ich słuchanie, bo wnoszą do naszego świata możliwości doniosłych przemian ewolucyjnych.

Jako rodzice i opiekunowie musimy im pomóc, dbając o nie i wspierając ich wrodzone talenty. Autorka wskazuje, jak służyć tym dzieciom za przewodników, jak tworzyć dla nich przyjazne otoczenie w szkole i w domu, jak organizować im czas, a nawet jak je odżywiać. Uznając ich niezwykłość i wyjątkowość, pisze: Dzieci naszych czasów są dla nas gwiazdami przewodnimi, przepełnione żarliwą prawdą i niewinnością uosabiają ducha doskonałości, co kiedyś było i może znów się stać udziałem całej ludzkości. Te dzieci są już tutaj a niedługo zjawi się ich jeszcze więcej! Czy zechcemy je zauważyć

Wizerunek – Meg Blackburn Losey

O Autorce

Meg Blackburn Losey Doktor nauk przyrodniczych i filozofii, autorka kilku książek na temat dzieci obdarzonych niezwykłą energią. Jest założycielką organizacji Movement to spirit. Pracuje m.in. jako konsultantka programu telewizyjnego Good Morning America, oraz prowadzi swój autorski program The dr. Meg Show:Conscious Talk for Greater Reality. Mieszka w górach, w stanie Tennesse. Można się z nią z konsultować za pośrednictwem strony internetowej www.spiritlite.com

Kocham cię człowieku, Raffi

Sprawdź gdzie możesz kupić najtaniej

Niezwykłe Dzieci Naszych Czasów – Meg Blackburn Losey

Podaj dalej!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *