SZTUKA PROSTEGO ŻYCIA – SHUNMYO MASUNO

Sztuka prostego życia. Jak sama nazwa na to wskazuje polega na uproszczeniu pewnych schematów. Jak się okazuje jesteśmy mistrzami w utrudnianiu sobie życia. Wpływa to znacznie na nasze samopoczucie. Notoryczne rozdrażnienie, niecierpliwość, lęk przed nieznanym, brak satysfakcji. Zatracając się w gonitwie dnia codziennego wyrabiamy w sobie nawyki, które odcinają nas od tego co najważniejsze, czyli od życia w zgodzie ze samym sobą.

Polecam ci ten poradnik, który w swojej prostocie przekieruje twoją uwagę, wybije cię delikatnie z pewnego utartego rytmu. Dzięki czemu Sam ocenisz jak to jest z tobą, czy Twoje życie po prostu przemija, czy też uczestniczysz w nim całym sobą. I nawet gdy stwierdzisz że zbytnio oddaliłeś się od samego siebie, to właśnie te wskazówki pomogą ci podjąć właściwy rytm. Już taki w którym będziesz doświadczał pełni siebie.

Dlatego, też zapoznaj się z tymi praktykami zen, a jeśli jeszcze kilka z nich wdrożysz w swoją codzienność. Poczujesz, że stałeś się inną osobą ponieważ wniosą w Twoje życie spokój i szczęście, które tak naprawdę wypływa z twojego wnętrza.

Od wydawcy:

Żyj w spokoju i radości dzięki stu prostym praktykom japońskiego mnicha zen. Czerpiąc ze starożytnej wiedzy, znany mnich buddyjski Shunmyo Masuno pokazuje, jak praktykować zen w codziennym życiu za pomocą konkretnych i niezwykle prostych wskazówek.

Każdą kolejną praktykę opatrzono minimalistycznym rysunkiem, przy którym możesz się odprężyć i wziąć głęboki oddech, zanim przejdziesz dalej. Z każdym dniem będziesz odnajdywać szczęście we wprowadzaniu niewielkich zmian w swoim życiu. Nie musisz poszukiwać wyjątkowych doświadczeń – to dzięki tym drobnym praktykom odzyskasz głęboki spokój wewnętrzny.

O Autorze:

Shunmyo Masuno jest przeorem istniejącej od czterystu pięćdziesięciu lat buddyjskiej świątyni zen w Japonii i nagradzanym projektantem ogrodów zen, które tworzy dla ludzi z całego świata. Wykłada architekturę środowiskową w jednej z wiodących akademii sztuk pięknych, ale prowadzi także wykłady na całym świecie, między innymi na Harvard Graduate School Design, Uniwersytecie Cornella oraz uniwersytecie Browna

Sprawdź gdzie możesz kupić najtaniej

SZTUKA PROSTEGO ŻYCIA – SHUNMYO MASUNO

Kocham cię Człowieku, Raffi

Jeśli chcesz, możesz dać wyraz swojej wdzięczności stawiając nam kawę.❤

Podaj dalej!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *