DALE CARNEGIE – JAK ZDOBYĆ PRZYJACIÓŁ I ZJEDNAĆ SOBIE LUDZI

Książka ta na przestrzeni lat stała się obowiązkowym podręcznikiem zarówno  dla osób poruszających się w biznesie jak również dla tych, którzy pragnęli poprawić swoje relacje z innymi ludźmi. Proste rady autora przynoszą nam fantastyczne efekty na wszystkich płaszczyznach życia, w których mamy kontakt z ludźmi.  Polecamy z czystym sumieniem.

Choć tytuł nieco przypomina poradnik dla samotnych osób z problemami w zdobywaniu znajomości to zapewniam Was, ze tak nie jest. Dale Carnegie opisuje proste porady na podstawie których możemy zbudować wspaniałe relacje z potencjalnymi klientami, zwierzchnikami, pracownikami oraz najbliższymi lub znajomymi. Dla każdej porady podawane są przykłady wybitnych osób, które stosowali je w dziejowych momentach historii. Książka bardzo prosta i przyjemna do czytania, która potrafi zdziałać cuda w naszych kontaktach z ludźmi. Przetłumaczona na 17 języków i sprzedana w ponad 50 milionach egzemplarzy stała się „Biblią” ludzi biznesu na całym świecie.

SPRAWDŹ GDZIE KUPIĆ NAJTANIEJ

Od Wydawcy

Ta książka ułatwi Ci swobodne poruszanie się w biznesie. Przyda się w życiu rodzinnym i towarzyskim. Sprawdziła się w wielu krajach świata. Z całą pewnością i w Polsce zyskają wszyscy, którzy ją przeczytają. Zawarte w niej reguły to nie tylko teoria. One działają magicznie. Wierz w to albo nie – ich stosowanie całkowicie odmieniło życie wielu ludzi.

O Autorze

Dale Breckenridge Carnegie, właśc. Carnegey – amerykański pisarz z zakresu psychologii i historii.
Pochodził z biednej farmerskiej rodziny. Był drugim synem Jamesa Williama Carnagey’a i Amandy Elizabeth Harbison. W młodości pracował na wsi. Ukończył edukację w Kolegium Nauczycielskim w Warrensburgu. Po ukończeniu koledżu prowadził kursy korespondencyjne. Potem zaczął sprzedawać bekon oraz zupki dla Armour & Company.
Od 1912 roku prowadził w Nowym Jorku kursy zawodowe dla ludzi interesu. Początkowo zarabiał 30$ tygodniowo, a po napisaniu książki Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi, którą przeczytało ponad 50 mln ludzi i przetłumaczono na 37 języków, stawał się coraz bardziej sławny.

Jeśli chcesz, możesz dać wyraz swojej wdzięczności stawiając nam kawę.❤

Podaj dalej!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *