Radykalna Ścieżka Cudów – Gabrielle Bernstein

Osobiście jedna z moich ulubionych pozycji. Gabrielle Bernstein bardzo łatwym językiem opisuje Jej duchową przemianę. Jest to przemiana z imprezowej dziewczyny w duchowego przewodnika. Po części utożsamiam się z Jej historią ponieważ sam kiedyś lubiłem imprezować, a teraz odkrywszy sferę duchową tak samo jak Ona, nie uciekłem do lasu medytując godzinami. Pozostałem, żyjąc w mieście ciesząc się moimi różnymi zajawkami. Za to podejście do życia zupełnie się zmieniło. Jest zdecydowanie spokojniejsze i wypełnione wdzięcznością.

Polecam w szczególności osobom, które obrały imprezowy tryb życia, żyjąc w przekonaniu, że bez tego żyć się nie da. Dzięki tej książce można pojąć, że nawet gdy jesteśmy mocno zatraceni w narkotykach czy też alkoholu… nadal możemy totalnie zmienić swoje życie i obrać kurs, który prowadzi do spokojniejszego życia.

Od wydawcy:

Radykalna ścieżka cudów to najnowsza książka Gabrielle Bernstein, która dzieli się w niej historią własnej transformacji, odkrywając przed nami tajemnice duchowej podróży i stając się przewodnikiem na drodze do przezwyciężenia lęku i stworzenia życia, do którego jesteśmy powołani.

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie WDZIECZNOPIS-Facebook-Cover-Banner_10052021c-1-1024x390.jpgOdkąd stała się studentką “Kursu cudów”, Gabrielle zmieniła się z nowojorskiej imprezowiczki w duchowego przewodnika młodych pokoleń.  Swoim czytelnikom oferuje lekcje zmieniające życie. Dzięki wskazówkom Gabrielle dowiesz się, jak przyzwyczaiłeś się do myślenia wypełnionego strachem oraz odkryjesz, jak rozpoznawać i zmienić niewłaściwe wzorce, aby zrobić miejsce na szczęście i miłość.

Gabrielle oferuje wewnętrzny spokój i miłość. – „ELLE”

Gabrielle zostało przydzielone piękne zadanie: ma pomóc wielu ludziom wyjść z ciemności (umysłowej i emocjonalnej) i wkroczyć w duchową światłość, której sama doświadczyła.

– Marianne Williamson

RADYKALNA ŚCIEŻKA CUDÓW – G. BERNSTEIN – SPRAWDŹ GDZIE NAJTANIEJ

Podaj dalej!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *