NASZA PRZEMIANA DOKONUJE SIĘ KAŻDEGO DNIA

Dziś dokładnie mija 5 lat naszego działania jako Uświadom To Sobie w mediach społecznościowych. Dzięki wielkie, że przez ten okres mogliśmy przyciągnąć do siebie tak wielką liczbę osób, które chcą żyć w zdrowiu i harmonii z samym sobą. Szczególnie w obecnych czasach cieszy nas fakt, że tworzymy tak liczną grupę ludzi myślących podobnie. 

Jak już wiecie, dokładnie 5 lat temu wystartowaliśmy z Uświadom To Sobie na FB. Od samego początku naszym celem było przekazywanie wiedzy którą sami ciągle poszerzaliśmy. 

Dlaczego ? 

Wiedzieliśmy, ze ta wiedza może pomóc ludziom wydostać się z marazmu szarego życia. Niekiedy wydostać się z nałogów i pomóc stanąć na nogi, tak aby móc żyć w zdrowiu i harmonii z samym sobą. Wielka ilość wiadomości jaką dostawaliśmy od Was potwierdzała nam, że się nie myliliśmy. Cieszymy się, że chociaż w najmniejszym stopniu mogliśmy zapoczątkować Waszą zmianę ku lepszemu.

Dziś z perspektywy czasu, wiemy, że dla wielu z Was nasza strona stała się motywacją, swego rodzaju inspiracją do życia w prawdzie. W prawdzie przed samym sobą. Bowiem nie ma nic wspanialszego jak życie bez oszukiwania samego siebie. Życie wypełnione szacunkiem do siebie jak i każdej istoty na tym świecie. 

Jest to szczególnie ważne w obecnych czasach, gdzie panuje wszechobecna dezinformacja, która doprowadza nas do ciągłej walki pomiędzy nami. Wydarzenia, różne teorie… jest tego całe mnóstwo. Wszystko to ma na nas wpływ każdego dnia.  Jednak to od nas samych zależy jaki on będzie. 

Potrafiąc spojrzeć na to wszystko z innej perspektywy. Z perspektywy wypełnionej spokojem możemy żyć w harmonii z sobą. Jest to bardzo ważna sprawa, aby pozostać w zdrowiu. 

Każdy z nas wie przecież, jak zadbać o swoje zdrowie, o swoje życie. Wielu z Was czyni to każdego dnia poszerzając wiedzę na różne tematy. Rozwijając się. Przemiana jaka się w nas dokonuje trwa codziennie. Często jej nie widzimy, lecz gdy spojrzymy na siebie po jakimś dłuższym czasie widzimy jak wiele rzeczy zrobiliśmy, aby stać się dla siebie lepszym. 

I wcale nie potrzebujemy do tego komercyjnych przekazów, nakazów, zakazów… 

Sami doskonale wiemy co mamy z sobą robić. 

Jak się odżywiać…
Jak ćwiczyć swoje ciało i umysł…
Jak rozwijać swoje zainteresowania…
Jak oddychać…

Zastanówmy się chwilę… jeśli każda istota na naszej planecie miałaby właśnie takie podejście to czy… dalej ten świat tak by wyglądał? 

„Nie proś świata, aby się zmienił. To Ty zmień się pierwszy.”

Anthony de Mello

To jest jedyna, właściwa droga budowania lepszego świata. Wszystko zaczyna się od pojedynczej istoty, także twoja przemiana ma wpływ na przemianę świata. Uświadom To Sobie. 

Dzięki wielkie za 5 wspólnych lat rozwoju. 

Wszystkiego dobrego <3 

Podaj dalej!
Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *