WYJĄTKOWA MĄDROŚĆ ZAWARTA W NAUKACH WIELKIEGO MISTRZA. PONADCZASOWY PRZEKAZ DUCHOWY ZAWARTY W KILKU CYTATACH MISTRZA YODY.

Ekranizacji Świata stworzonego przez George’a Lucasa nie muszę chyba nikomu przedstawiać. Jednak chciałbym zwrócić szczególną uwagę na ponadczasowy przekaz, jaki niesie ludzkości malutki przedstawiciel życiowej mądrości. Mistrz Yoda ! Niepozorna postać o niebywale wielkim sercu. Mędrzec władający niebywałą mocą, do której jak sam twierdzi, dostęp posiada każdy z nas, ponieważ nosi ją w sobie a dzielą nas od niej wątpliwości naszego umysłu.

Zagłębiając się w swoje wnętrze, każdy z nas może obudzić w sobie mistrza jasnej strony mocy. Jednak nie należy skąpić tu uważności, ponieważ łatwo z tej ścieżki zejść można, gubiąc się w destrukcji, doprowadzając do samounicestwienia.

“Bo moim sprzymierzeńcem jest Moc. A sprzymierzeńcem jest potężnym. Życie ona tworzy i sprawia, że ono wzrasta. Jej energia nas otacza i łączy. Świetlistymi istotami jesteśmy, nie tą surową materią. Poczuć ją musisz. Wczuj się w jej przepływ. Wyczuj Moc wokół siebie.”

„Strach to ciemna strona Mocy. Strach wiedzie do gniewu, gniew do nienawiści, nienawiść prowadzi do cierpienia. Czuję w tobie wielki strach.”

„Śmierć naturalną częścią życia jest. Raduj się tymi wokół ciebie, którzy przekształcają się w Moc. Nie opłakuj ich, nie tęsknij za nimi. Przywiązanie prowadzi do zazdrości. Cieniem chciwości jest ono. Pozbywać się wszystkiego ucz się, co boisz stracić się.”

„Nie próbuj, rób albo nie rób, nie ma próbowania.”

“Oszukać was oczy mogą. W Mocy każdy z was bardzo inny jest… Klonami być możecie, ale Moc jest w każdej żywej istocie. Użyć jej możecie, aby wyciszyć swój umysł.”

“Każde życie płomieniem w Mocy jest. Pięknym. Niepowtarzalnym. Lśniące i cenne, mężnie światełko rzuca, niczym wyzwanie ciemności, która pochłonąć je chce.”

“Jedi używa Mocy do zdobywania wiedzy i obrony, nigdy do ataku.”

“Zaiste cudowny umysł dziecka jest.”

“Mały krok często o losie całym przesądza.”

“Poznanie własnej ignorancji jest pierwszym krokiem do mądrości”.

Czasem mroczną ścieżką kroczyć musimy, aby za światłem zatęsknić.”

Szkolenie u wielkiego mistrza Yody, esencją przebudzającą jasną stronę mocy.

Jeśli chcesz, możesz dać wyraz swojej wdzięczności stawiając nam kawę.❤

Pozbądź się wątpliwości. Raffi

Podaj dalej!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *