7 PROSTYCH PRZEKAZÓW OD KEANU REEVES

Każde doświadczenie, które do nas przychodzi w misji zwanej życiem możemy odbierać na wiele sposobów. Każde z nich ma nas czegoś nauczyć. Każde z nich ma w nas zaszczepić coś co w finalnie doprowadzi nas do wzrostu własnej osoby. To już od nas samych zależy czy odrobimy właściwie daną lekcję za pierwszym razem czy będziemy potrzebowali powtórki. Pamiętaj, że trudny okres życia zazwyczaj po czasie okazuje się tym przełomowym. Poznaj siedem przekazów od osoby, która w swoim życiu tych trudnych sytuacji doświadczyła bardzo wiele.

Jeśli ktoś z Was kiedyś bliżej przyjrzał się historii tego wspaniałego aktora, wie, że doświadczył on w swoim życiu sporo traumatycznych sytuacji. Nie będę się rozpisywał jak one wyglądały… przejdę natomiast do tego, że co by się nie działo i jak ciężkie chwile by nas nie napotkały w swoim życiu, zawsze mamy szansę odbudować się i móc się nim cieszyć. Jak to się mawia po każdej burzy wychodzi słońce.

Sam niejednokrotnie przerabiałem ten motyw na sobie. Po pewnym czasie coś co w tamtym okresie wydawało się totalna porażką później okazywało się tym elementem, który mógł zapoczątkować szczęśćcie, którego doświadczałem w chwili obecnej. Oto siedem prostych przekazów od Keanu Reeves.

„Kiedy masz ciężki czas w życiu, doświadczasz wielkich trudów i zastanawiasz się, gdzie jest Bóg, pamiętaj, że nauczyciel jest zawsze cicho, kiedy uczeń podchodzi do testu.”

„Każda bitwa twojego życia ukształtowała Cię dzisiaj jako człowieka. Dziękuj za trudne czasy, mogą Cię tylko wzmocnić.”

„Definiują Cię dwie rzeczy: twoja cierpliwość, kiedy nie masz nic i twoje podejście do życia, kiedy masz wszystko.”

„Bądź dobry, ale nie trać czasu, żeby to udowadniać.”

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie WDZIECZNOPIS-Facebook-Cover-Banner_10052021c-1-1024x390.jpg

„Sztuka polega na próbie znalezienia dobra w ludziach i uczynieniu świata bardziej współczującym miejscem.”

„Łatwo jest uciec i ukryć się, gdy kłopoty wchodzą w nasze życie. Sekret polega na tym, aby iść dalej, wykorzystywać własne doświadczenia, dobre i złe, i stworzyć najlepszą wersję własnego ja.”

„Widzicie tych ludzi za mną? Pędzą do pracy nie zwracając uwagi na nikogo. Czasem jesteśmy tak zagonieni, że zapominamy cieszyć się pięknem życia. A warto podnieść oczy i wyjąć słuchawki z uszu! Zauważmy ludzi obok, może ktoś będzie chciał nas pozdrowić, przytulić się… Zapytajcie kogoś, czy przypadkiem nie potrzebuje pomocy.”

Podaj dalej!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *