JEDNA LITERA, MNÓSTWO NADZIEI – Q

Kto z Was pamięta swój początek w odkrywaniu świata? Możliwe, że duża część z Was pokonywała ten szlak tak jak i ja. U mnie pierwszym elementem odkrywania świata na nowo bez wątpienia były tzw. „teorie spiskowe.” To od nich wszystko się zaczęło. To dzięki selekcji i własnemu łączeniu kropek dochodziłem do wniosków, że coś w nich jest na rzeczy. Oczywiście praktycznie w żaden sposób nie napawały mnie one optymizmem. Później jednak zrozumiałem, że spokojna głowa to podstawa do wzrastania w tym życiu i takimi właśnie tematami chcieliśmy Was zawsze częstować za pośrednictwem naszej strony. Dziś chcę Wam dać trochę wiary i nadziei, że być może zmierzamy do upadku tego chorego systemu, którego patologia była ukazywana właśnie w tych różnych teoriach. Wszystko to za sprawą ludzi, którzy cały czas łącza kropki i informują nas o działaniach Qanon.

Na samym początku chciałem podziękować osobie z kanału Prawda istnieje, która pokazała mi zupełnie inną narrację tego co się obecnie dzieje na świecie.

Osoba ta przez ostatnie 2 lata spędziła na rozkminianiu czy Qanon jest prawdziwy. Analizowała każdy wpis umieszczany na przez niego. Śledziła inne źródła mówiące o tym ruchu i doszła do wniosku – tak, on musi istnieć, on musi być prawdziwy.

W tym momencie na swoim kanale dzieli się tym co zdołał przez te lata nagromadzić. Jednak sam wspomina, żeby nie wierzyć w nic o czym mówi. Sami szukajmy, sami analizujmy i układajmy te klocki w całość. W taki sposób właśnie edukuję nas anonimowy aktywista Qanon.

Zbierajmy informacje, ale też sami ich szukajmy zadając pytania.

Jak sam zaznacza, nie jest żadnym teoretykiem spiskowym. Swą wiedzę opiera na łączeniu informacji z mediów głównego nurtu, jak i informacjach ze źródeł mediów alternatywnych, tweetów publikowanych przez różne osoby i postów umieszczanych przez Qanon. Jedne informacje są wiarygodne, drugie mniej, jednak obecnie niektóre z nich zaczynają mieć swe potwierdzenie w rzeczywistości.

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie WDZIECZNOPIS-Facebook-Cover-Banner_10052021c-1-1024x390.jpg

Oczywiście nie chce Wam teraz przekazywać tych wszystkich informacji na które natrafiłem na jego kanale, czy też później na discord ( komunikator, na którym użytkownicy przesyłają sobie różne ciekawe linki i materiały potwierdzające działanie grupy Qanon )

Polecam zajrzeć na ten kanał, zapoznać się z materiałami na nim opublikowanymi i samemu wyciągnąć wnioski.

Lekki zarys tego czym jest Qanon

Jest to osoba czy też grupa ludzi, która nie mogąc patrzeć dalej na to co się wyprawia z tym światem. Jak ten świat jest skorumpowany i jak jest zarządzany postanowiła z tym skończyć. Za sprawą różnych dropów/wpisów Quanon dawał do zrozumienia, że powstała grupa, która ma za zadanie wyłapać wszystkich, którzy przyczyniali się do złej kondycji naszego świata.

Mowa oczywiście o tych, którzy stoją za wprowadzaniem tzw. NWO. To tak w skrócie.

Tu macie informację Qanon z Wikipedii.

Tutaj natomiast filmik z kanału Shamsan Yvonne – kobieta mieszkająca od paru lat w USA, która przekazuję to co się dzieje w tym kraju, a także czym jest Qanon.

https://www.youtube.com/watch?v=BareycBsD_A

Czym jest Qanon wspomina również oczywiście kanał Prawda Istnieje.

https://www.youtube.com/watch?v=ZohG5hikcwk&t=2992s

To właśnie za sprawą Quanon ma się zrealizować te przemówienie Donalda Trumpa.

https://www.youtube.com/watch?v=G9hw_Xv5ui8&feature=emb_title

Kochani, mocno zaznaczam słowo MOŻLIWE, że obecnie jesteśmy świadkami czegoś naprawdę wielkiego. Czegoś na co anonimowy aktywista Qanon za pomocą swych wpisów nas nie jako przygotowywał/naprowadzał. Wielki plan schwytania całej finansowej elity, celebrytów i różnych prezesów dużych korporacji, które za nic mają ludzkie życie. Którzy dla swych celów i korzyści gotowi są dokonywać strasznych rzeczy.

Q Plan

https://www.youtube.com/watch?v=KVeDKuHPDK8&fbclid=IwAR0Gi3oky9UExGFuK86tqjOjjX0ADoSoBwZwJ6DHlXdXBWGKAy3rHIrDTVM

Powiem Wam, że od kilku ładnych dni siedzę i szperam w internetach i co raz więcej rzeczy zaczyna dawać mi wiarę w to, że coś z tym Qanon jest na rzeczy. Jako długoletni słuchacz Kaliego, cieszy mnie fakt, że właśnie ten gość również dochodzi do podobnych wniosków co ja. Ostatnio na swoim Instagramie wrzucił film, w którym skleja do kupy swoje rozkminy na temat tego co się dzieję obecnie na świecie.

Sprawdźcie 20 minutowe nagranie Kaliego

https://www.instagram.com/p/B-KF9EdBpbC/

Co osobiście dała mi informacja o Q?

Przede wszystkim zarys nadziei, że te wszystkie złe plany o których słyszymy od dawna mogą pozostać niezrealizowane.

Istnieje dużo, dużo więcej ludzi takich jak my którzy wiedzą o tych planach i którzy tak jak my nie chcą aby to zostało wykonane.

Zdaje sobie sprawę, że jedni to wyśmieją, drudzy zaczną wyszukiwać więcej informacji na ten temat. Poruszyłem go, ponieważ w tej całej informacyjnej zalewie strachu, tutaj możemy połączyć kropki i zyskać trochę wiary, że będzie dobrze.

Możemy spojrzeć na to wszystko z innej strony i odzyskać spokój, który na ten moment jest nam ogromnie potrzebny.

Pamiętajmy, że to my jako pojedyncza jednostka mamy wpływ na zbiorową świadomość. To my jako jednostka, która emanuję pozytywem i wysokimi wibracjami ma wpływ na zmianę otaczającej nas rzeczywistości. tak więc na tą chwilę, naszym zadaniem powinno być wizualizowanie nowej ziemi, wypełnionej miłością, harmonią i zdrowiem.

Dlatego medytujmy, wizualizujmy nowy piękny świat, a informację o Qanon traktujmy jako coś co daje wiarę w ten nowy lepszy świat.

Przeanalizuj to po swojemu

Oczywiście namawiam Cię, abyś sam zapoznał się z tymi informacjami, filmikami i sam przefiltrował to wszystko po swojemu. Ja bowiem robię to samo i sam rzecz jasna podchodzę do tego jako MOŻLIWY scenariusz wydarzeń.

Bo powiedz… co jest lepsze? Siedzenie z myślami, że za chwilę wirus lub 5G nas wykończy? Czy siedzenie z myślami, że wszystko będzie dobrze? Co lepiej na Ciebie wpłynie? Co lepiej wpłynie na otaczającą Cię rzeczywistość?

Siedzenie w strachu czy siedzenie z pozytywnym nastawieniem?

Medytacja jedności – codziennie 22:00

Codziennie o godzinie 22:00 medytujemy na kanałach YouTube. Serdecznie zapraszam Cię do przyłączenia się.

Więcej informacji o medytacji uzyskasz klikając w grafikę poniżej. Wszystkiego dobrego!

Podaj dalej!
komentarze 4

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *