CO TAKIEGO LATA TEMU MÓWIŁY TEORIE SPISKOWE NA TEMAT EWENTUALNEJ PANDEMII?

Temat teorii spiskowych szczególnie obecnie jest bardzo aktualny. Co chwile można wyczytać, że dana treść to tylko teoria spiskowa. O ile we wcześniejszych latach długo te teorie można było uznać za czyjeś wymysły o tyle dziś coraz częściej nasuwa się stwierdzenie – śpieszmy się kochać teorie spiskowe – tak szybko stają się prawdziwe. Zapraszam do zapoznania się z odcinkiem pewnego serialu telewizyjnego, który ponad 10 lat temu był emitowany w truTV. 

Zastanawiające jest to, że program Teorie Spisowe Jesse Ventury, który był emitowany w latach 2009-2013 przepowiedział mniej więcej co się będzie działo obecnie. Jesse Ventura – prowadzący ten serial, w swych odcinkach porusza wraz z jego gośćmi między innymi możliwość wystąpienia pandemii, gdy tylko jakiś niebezpieczny wirus wymknąłby się z jednego z laboratorium. 

Ponadto zaskakuje teoria o tym, że ludzie będą stali w kolejkach do punktów szczepień, ponieważ pewna grupa ludzi, którzy podobno rządzą światem będzie chciała zorganizować program depopulacji ludności. Szczepionki będą miały im w tym pomóc, a na świecie finalnie pozostałoby 10 procent populacji. 

Można powiedzieć, że te dwie teorie spiskowe stały się już prawdą.

Mamy pandemię wywołaną przez wirusa z Wuhan. 

A także jesteśmy świadkami światowego programu szczepień. Sami widzimy na własne oczy jak ludzie ustawiają się w kolejce do otrzymania tego preparatu. 

Jeśli dodamy do tego zwiększoną liczbę nagłych zgonów w ostatnim czasie no to można sobie pomyśleć… czy ta depopulacja to tylko teoria spiskowa, czy już może nie? Oczywiście odpowiedzi na to nie ma.

Bądź co bądź dwie teorie przemieniły się w rzeczywistość. Trzecia z wymienionych tutaj oby na zawsze została tylko teorią spiskową. 

Myślę, że, żeby tak się stało człowiek musi pozostać przy naturalnych i sprawdzonych metodach utrzymania swojego organizmu w zdrowiu. Nie ma co eksperymentować z własnym ciałem. Tego się trzymajmy. 

„Jesse Ventura i jego zespół śledczy zagłębiają się w zakulisowe działania rządu. To, co ujawni będzie szokujące i wzbudzające podziw. Nadal jednak będziesz musiał sam zdecydować w co będziesz chciał wierzyć” 

Wypowiedź z odcinka – Teorie spiskowe Jesse Ventura Grupa Bilderberg
Podaj dalej!
komentarze 2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *