INFORMACJE Z KTÓRYMI KONIECZNIE MUSISZ SIĘ ZAPOZNAĆ

W dobie zalewu informacyjnego jakiego w tym momencie doświadczamy, natrafiłem na materiał, w którym jego twórca przedstawia prawdziwe dane, opinie wirusologów, opinie epidemiologów i pulmonologów. Przedstawione informacje konfrontuję z tymi, które od ponad miesiąca ukazywane są przez media głównego nurtu. Myślę, że ten film powinien obejrzeć każdy Polak, ponieważ w tym materiale autor przekazuję nam naprawdę mnóstwo cennych informacji, analiz, statystyk i absurdów odnośnie obecnej sytuacji. Koniecznie zaplanuj sobie ponad godzinę czasu, aby na spokojnie zapoznać się z tym i oczywiście samemu wyciągnąć wnioski.

Dla mnie nie jest to nic nowego. Nic czego bym wcześniej sam nie wiedział, aczkolwiek sposób w jaki wszystko jest podane i duża ilość ciekawych informacji w jednym miejscu, skłoniła mnie do tego, aby zachęcić Cię do obejrzenia tego materiału.

Według mnie z tymi informacjami powinien zapoznać się każdy.

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie WDZIECZNOPIS-Facebook-Cover-Banner_10052021c-1-1024x390.jpg

Dlatego jeśli po obejrzeniu tego, uznasz, że coś w tym jest, podaj dalej. Pokaż rodzinie i znajomym… niech sami to ocenią i wyciągną wnioski.

Wszystkie linki do źródeł, którymi posiłkuję się autor, masz podane poniżej jego filmu. Także wszystko możesz sobie później sam sprawdzić. Mi pozostaje podziękować tej osobie za naprawdę kawał świetnej roboty.

Wszystkiego dobrego!


Podaj dalej!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.