FIZYKA KWANTOWA DROGĄ DO ZROZUMIENIA NAS SAMYCH

Podstawą do rozwoju twojej świadomości jest zrozumienie, że wszystko jest energią. Tak! W materii nie ma materii. Nauka nigdy nie odkryła materii w najmniejszych cząstkach nas samych oraz w przedmiotach z którymi na co dzień mamy styczność. Wystarczająco dobrze zostały już opisane struktury energetyczne z których się składamy. W najmniejszych częściach nas znajdują się wirujące cząstki generujące pola energetyczne, które po połączeniu w ogromnej skali ilościowej tworzą materię.

„Wszystko jest energią. Wszystko. Dostrój się do częstotliwości tego, czego pragniesz, a w nieunikniony sposób stanie się to rzeczywistością. Nie może być inaczej.  To nie filozofia, to fizyka”. 

Albert Einstein

W przeciągu ostatniego stulecia przeprowadzono wiele eksperymentów z wykorzystaniem cząsteczek energetycznych. Jeden z nich dowiódł o istnieniu siły, która tworzy interakcje dwóch osobnych cząsteczek energii, nawet jeżeli oddalimy je daleko od siebie. Tak jakby były zawsze połączone i potrafiły oddziaływać na siebie wzajemnie. Zjawisko zostało nazwane splątaniem kwantowym i pokazuje naszą możliwość wpływania na ludzi oraz świat pomimo odległości która nas dzieli. Wszystko to dzieje się dzięki pracy z energią znajdującą się wewnątrz nas.

„Energia myśli nie ginie bez śladu.”

Vadim Zeland

Niezależnie od tego czy modlisz się, medytujesz, zagłębiasz w siebie lub po prostu oddajesz chwilą refleksji. Niezależnie w co wierzysz, zawsze pracujesz z tą samą energią, która jest wszechobecna, jest w każdym z nas i posiada nieskończoną miłość. Dlatego tak bardzo istotna w życiu człowieka jest wiara, to dzięki niej czujesz, że jest coś więcej niż tylko nasz świat fizyczny, to ona pomaga ci w trudnych chwilach i to właśnie dzięki niej potrafisz dostrajać się do energii którą jesteś.

„Wszystko czego potrzebujesz jest już w Tobie.”

Uświadom to Sobie

Namaste. M.S.

Podaj dalej!
komentarzy 10

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *