JESTEŚCIE PEWNI, ŻE ŚWIAT WYGLĄDA TAK JAK GO OPISUJĄ?

Jak uczyli was w szkołach? Tak, jak go przedstawiają media? Że wybieramy polityków, którzy zapewniają nam przyszłość? Na pewno znacie przyczyny wojen i konfliktów na świecie? Rozumiecie gospodarkę i system monetarny? Czy według Was wszystko na świecie jest w jak najlepszym porządku? Jeśli kiedykolwiek mieliście wątpliwości co do systemu który nam narzucono to ten film jest dla Was lekturą obowiązkową.

„Wielokrotnie mówiliśmy o konieczności radykalnej rewolucji w sposobie myślenia ludzi. Obecny kryzys to skutek kryzysu świadomości. Jego rezultatem jest brak akceptacji dla dotychczasowych norm, wzorców i prastarych tradycji. Współczesny świat, choć pełen cierpienia, konfliktów, brutalności i agresji ewoluuje. Człowiek za to się nie zmienia. Pozostaje brutalny, gwałtowny, agresywny, zachłanny i kocha rywalizację. I właśnie w oparciu o te cechy zbudował społeczeństwo.”

Cytat z filmu (Jiddu Krishnamurti)

„Zeitgeist”, choć nie jest filmem promującym rozwój duchowy to po prostu nie było możliwości żeby nie znalazł się wśród polecanych przez nas filmów. Mam do niego szczególny sentyment gdyż właśnie po jego obejrzeniu wszystko się zaczęło. Gdy mój światopogląd był już lekko podważony „Zeitgeist” zrobił resztę roboty. Ludzie go nazywają filmem o teoriach spiskowych, niektórzy powiedzą, że niepotrzebnie miesza w głowach. Ja powiem, że po obejrzeniu wszystko nareszcie się trzyma kupy. Idea religii, przyczyny wojen, rewolucji, agresji, kryzysów gospodarczych, kreacji pieniądza mają teraz idealny sens. Teoria „ukrytego rządu światowego” odpowiada na wiele pytań na które odpowiedzi nie mają media.

Może nie wszyscy o tym wiedzą, ale „Zeitgeist” jest trylogią. Pierwsza częścć jest również podzielona na trzy części i przedstawia genezę religii, ataki na WTC oraz powstanie banków centralnych które potajemnie rządzą światem. Druga część bardziej rozwija system monetarny, przedstawia mroczne oblicze USA które wysysają życie z innych państw oraz przedstawia piękną idee o nazwie „projekt Venus”. Projekt ten jest właśnie tematem trzeciej części i przedstawia pomysł na zbudowanie nowego społeczeństwa w oparciu o zwiększoną świadomość i równowagę z przyrodą.

Bardzo gorąco trylogię „Zeitgeist” dla wszystkich osób szukających prawdy. Jeżeli od pewnego czasu zastanawiacie się, co jest nie tak z tym światem to otrzymacie bardzo klarowną odpowiedź. Moja przygoda i wewnętrzna transformacja zaczęła od obalenia starej, iluzorycznej rzeczywistości i budowaniu nowej, właściwej i właśnie ten film bardzo mocno się do tego przyczynił.Gaja-San

Wspieraj nas, stawiając kawkę na rozruch bloga 🙂


Podaj dalej!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *