NA CZYM POLEGA NAJWIĘKSZA MANIPULACJA LUDŹMI W CZASACH PRZYMUSU NOSZENIA MASECZEK?

ODPOWIEDŹ BRZMI – NA TYM JAK SIĘ ZACHOWUJEMY i do czego to nas wkrótce zaprowadzi. Jestem szczerze przerażona tym, co się dzieje teraz w Polsce. Ludzie, którzy nie noszą maseczek, bardzo często są atakowani agresywnie przez ludzi, którzy posłusznie je noszą.

Widzę też, że wielu tych, którzy z powodu braku maseczki nie zostali obsłużeni w sklepie, zgłaszają sprawę na policję albo do Sanepidu ( Bo rzeczywiście takie postępowanie jest niezgodne z prawem – Ale czy naprawdę chcesz być tym kto donosi na policję??? ). Ludzie się kłócą i donoszą jeden na drugiego.

Ta cała afera z tym wirusem zrobiła ludziom wodę z mózgu, bo ciągle walczą między sobą albo z powodów politycznych, albo z powodu noszenia maseczki i jej braku. Smutne to i przerażające. Ludzie stają przeciwko ludziom. Sami gotujemy sobie ten los, stąd ten apel – opanujmy się zanim ktoś, kto dla rzekomych powodów pogodzenia ludzi i wprowadzenia spokoju, wprowadzi rozwiązanie, które będzie przymusowe i będzie najgorszym z możliwych. Na przykład, tą przeklętą  szczepionkę, kosztem cierpienia zwierząt, na których jest ona testowana. Pamiętać należy mimo wszystko i w każdej sytuacji, że tylko spokój może nas uratować i że zawsze trzeba być człowiekiem.

Jeśli się zgadzacie z tym, to udostępniajcie ten post. Zależy mi tylko na tym, abyśmy pamiętali, że mimo tej paranoi i niezależnie od swoich poglądów, należy mieć poszanowanie dla woli drugiego człowieka i jego poglądów. Zachowajmy rozsądek, zanim Cov-19 zamieni się w jeszcze bardziej zaraźliwego wirusa – nienawiści, gdyż to ona jest największym zagrożeniem dla ludzkości.

MM

https://www.youtube.com/watch?v=6uNe7WUQl5Y

Podaj dalej!
komentarzy 10

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *