SZACUNEK DLA ŚWIADOMYCH BO TO NIEŁATWA DROGA

Bycie świadomym zapewne ma wiele definicji, każdy odpowiedziałby na to pytanie nieco inaczej. Oczywiście posiadam swoją własną ale dzisiaj nie chcę jej rozwijać. Dzisiaj chcę wyrazić wyrazy szacunku i podziękować wszystkim, którzy zaczęli swoją przygodę ze rozwojem świadomości. To jest przekaz prosto z serca, ponieważ będąc na pewnym etapie tej przygody naprawdę wiem, że nie jest ona wcale łatwa. Żeby przyszło nowe, stare musi być zburzone i pewne etapy nie są przyjemne. Oto moje wyrazy uznania dla Was bo jeśli to czytacie, coś zaczęło się już dziać. Zaczynamy.

Szacunek dla wszystkich którzy zakwestionowali Matrix!

Wielkie brawa! Pierwszy krok zrobiony. Jak Neo czuliście od zawsze, że coś jest nie tak. Wybraliście czerwoną pigułkę, odważna decyzja, początek zmiany. Ten system jest chory, ten system musi odejść. Edukacja podcina nam skrzydła od najmłodszych lat, ma za zadanie zniechęcić nas do zdobywania wiedzy. System zdrowia ze zdrowiem ma wspólnego tyle, że je nam odbiera tworząc armię uzależnionych od lekarstw zombie. Mass-media kłamią, w zasadzie tylko kłamią. Iluzja wyboru przywódców, światem kręcą zupełnie inni goście niż politycy. Drukowanie pieniędzy i pożyczanie państwom na procent regulując ekonomię i kryzysy finansowe. Trucizny w jedzeniu i powietrzu. Inwigilacja, sztucznie wywołane wojny. Mogę wymieniać jeszcze bardzo długo. Będę szczery: opuściłem ten obszar jakiś czas temu i nie czuję się już dobrze w tej wibracji ale wracam tu by wam pogratulować, podziękować bo od tego się wszystko zaczyna. Trzeba sobie zdać sprawę jak świat wygląda naprawdę, przejść przez to i ruszyć dalej bo „królicza nora” sięga dużo, dużo głębiej.

„Musisz się oduczyć wszystkiego czego Cię nauczono”

Yoda

Szacunek dla tych, którzy zaczęli w sobie zmianę.

Moi drodzy, moje najszczersze wyrazy uznania. Niezwykle cenię wszystkich, którzy ujrzeli mroczne oblicze świata i postanowili dokonać w sobie zmiany, z własnego doświadczenia wiem, że nie jest to taka łatwa sprawa. Oczywiście każdy zaczyna z innego miejsca, przerabia inne doświadczenia, inną karmę, każdy ma inną ścieżkę. Szacunek jednak należy się wszystkim bo indywidualna zmiana jest kluczem dla nas wszystkich. Podziwiam i dziękuję  wszystkim za to, że potrafiliście zrozumieć jak działa umysł, podświadomość i jej mechanizmy,  jaką mamy prawdziwą naturę, że posiadamy pewien element zwany ego, który steruje bardziej naszym życiem niż się spodziewaliśmy, że potrafiliście go okiełznać, poskromić. Dziękuję wszystkim, którzy dzięki tej wiedzy zerwali z nałogami, skończyli z piciem, ćpaniem, zjadaniem zwierząt, zaczęli dbać o siebie, szanować swój pojazd zwany ciałem.  Szacunek dla wszystkich, którzy zrozumieli czym jest energia i wibracje, którzy zmierzyli się z samym sobą i zaczęli usuwać toksyczne myśli i emocje, pracować nad sobą, nad swoją psychiczną higieną, zdołali wygasić w sobie zazdrość, chciwość, rządzę. Dziękuję i kocham wszystkich, którzy zaczęli przygodę z medytacją, jogą, którzy stali się obserwatorami, zaczęli widzieć więcej, odczuwać więcej. Podziwiam was za dyscyplinę i wytrwałość, za wolę walki ze swoją mroczną stroną jak również za jej akceptowanie.

Mega-szacunek dla wszystkich wojowników światła.

Myślę, że świadomy człowiek nie zostawia swojej zdobytej wiedzy tylko dla siebie, że ma poczucie misji i kierują nim już pewne, wyższe siły. Dlatego zwracam się teraz do Was moi bracia siostry bo w Was światełko świeci najmocniej.  Z całego serca dziękuję wszystkim blogerom, youtuberom, właścicielom fanpagów, autorom książek, artykułów, organizatorom wykładów, warsztatów, festiwalów, trenerom rozwoju, kołczom, wszystkim, którzy wykorzystują swoją wiedzę by pomagać innym odnaleźć właściwą drogę. Obserwuję nasz wspólny rozwój i widzę jak z roku na rok nasza ilość się podwaja i potraja, u ludzi rodzą się pytania, rośnie potrzeba odpowiedzi. Jak nigdy dotąd jesteśmy im potrzebni. A więc bądźmy przy nich teraz, dzielmy się z nimi naszą wiedzą, choć poglądy będą się nieco różnić to myślę, że mamy jeden wspólny cel jakim jest dostarczanie ludziom wiedzy o ich prawdziwej naturze, o ich mocy którą posiadają i o tym jak uzyskać do niej dostęp. Jeszcze raz wielkie brawa dla Was.

No i oczywiście szacunek… dla krwiożerczych elit, bo dzięki wam znaleźliśmy w sobie siłę.

Nie pomyliłem się. Dziękuję, że rzuciliście świat na kolana, dziękuję, że pogrążyliście go w mroku, bo właśnie w nim zaczęliśmy kwestionować naszą rzeczywistość, zadawać pytania, szukać odpowiedzi w nas samych, przypominać sobie coś, co utraciliśmy dawno temu. Dziękuję wam, że nas nie doceniliście, że zaczęła gubić was wasza pycha, że wasz chory plan zaczął się wymykać z pod kontroli, że wasze nowe pomysły są atakami desperacji bo wiecie, że zbliża się koniec tej szopki. Nie jestem jeszcze gotowy na wybaczenie za to, co zrobiliście ze światem ale dziękuję za to, bo reakcją było obudzenie się w nas świadomości.

Gaja-San

Jeśli chcesz, możesz dać wyraz swojej wdzięczności stawiając nam kawę.❤


Podaj dalej!
komentarzy 6

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *