NAUKA VS WIARA. A MOŻE JEDNO I DRUGIE?

Przekroczyć horyzont zdarzeń to jak przekroczyć pewną granicę w swoim rozwoju. Wykład Nassima Harameina jest doświadczeniem, które łączy ze sobą samotne kropki i daje solidne fundamenty dla wszystkich poszukiwaczy Prawdy. Czas trwania, czyli około 5 godzin wykładu może zniechęcić pewne osoby ale zapewniam, że w skali całego życia te kilka godzin absolutnie nie można nazywać stratą czasu. Połączenie wiedzy o fizyce kwantowej, duchowości, innych cywilizacjach, piramidach, religiach, kręgach w zbożu wbija nas na wyższy poziom rozumienia wszechświata.

„Jestem niezwykle podekscytowany będąc tutaj, w tym czasie, gdy zbliżamy się do przekroczenia horyzontu zdarzeń naszego ewolucyjnego rozwoju w erę galaktycznego związku, gdzie możemy urosnąć do naszego pełnego potencjału i stać się stworzeniami galaktycznymi, którymi przecież jesteśmy”

Nassim Haramein

„Przekroczyć horyzont zdarzeń” jest połączeniem dwóch światów. Świata nauki i duchowości. Pamiętam czas, gdy zaczynałem zgłębiać tą „tajemną” wiedzę i byłem jeszcze w tym wszystkim mocno pogubiony. Z jednej strony piękne cytaty i książki o duchowieństwie i energiach a z drugiej jednak twarda materialna rzeczywistość. Jak jedno może wpływać na drugie? Czy może ktoś mi przedstawić naukowe wyjaśnienia? Czy może ktoś mi pomóc to ogarnąć? No i niedługo potem zmaterializował mi się wykład Nassima. Otrzymałem to, o co prosiłem. Perfekcyjne wyjaśnienie. Posługując się prostym naukowym językiem, matematyką, fizyką i geometrią Nassim wyjaśnia na nowo naturę wszechświata w którym duchowość nie jest już teoretyczną dziedziną ale jak najbardziej praktyczną.

Wiem, że jeśli ktoś by mnie namawiał żebym obejrzał 5-godzinny wykład gościa o fizyce kwantowej, to jakaś część mnie raczej chciałaby to odłożyć na później. Zapewniam Was, że nie jest to nudny gość, który rysuje wykresy. Przekazuje genialną wiedzę w taki sposób, że zrozumiały by to dzieci. Oprócz tego idealnie łączy fizykę kwantową z duchowością, religiami całego świata, starożytnymi budowlami, piramidami a nawet z zagadkowymi kręgami w zbożu. Wszystkie te rzeczy cały czas były ze sobą powiązane a my tego nie widzieliśmy.

Na tej stronie dzielimy się źródłami wiedzy, które były na naszej drodze to prawdy i wykład Nassima Harameina zalecamy jako pozycję obowiązkową dla wszystkich. Jest przejściem przez pewne drzwi, po których rozwój gwałtownie przyspiesza. Polecamy!


Podaj dalej!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *