SIŁA SPOKOJU

Ekranizacja wyjątkowego dzieła Dana Millmana. Droga Miłującego Pokój Wojownika. Jest to pozycja, obok której nie powinieneś przechodzić obojętnie. Dan przedstawia drogę swojej transformacji, którą przeszedł dzięki swojemu przewodnikowi duchowemu, którego nazwał Sokratesem.

„Wyrzuć śmieci. To one zagradzają ci drogę do tego, co naprawdę się liczy – do chwili obecnej. Tutaj. Teraz. Gdy będziesz tu i teraz, zdumiejesz się, co potrafisz i jak łatwo ci to przychodzi.”

Dan Millman

Z bohaterem ekranizacji większość z nas może się utożsamić. Jest to opowieść o przeciętnym człowieku, który szuka swojej ścieżki życiowej. Dan jest ambitnym gimnastykiem. Z racji młodego wieku bywa arogancki i zadufany w sobie. Osiąga sukcesy w sporcie jednak jest w tym wszystkim mocno pogubiony.

Film uświadomił mi jak wiele przeszkód miałem w głowie z których nawet nie zdawałem sobie sprawy.

Ścieżka przemiany, wyrzeczeń, oczyszczenia, w drodze do wewnętrznej równowagi. Którą Ja, Ty, I Ty, musimy przejść. Właśnie po to by wkroczyć na Drogę Miłującego Pokój Wojownika. Czego życzę każdemu. Jednak przemiana nie jest łatwa, wymaga dyscypliny. Bez dyscypliny nic nie zmienisz.

„Na ścieżce, którą wybrałeś, nie ma pochwały i nie ma nagany. Pochwały i nagany są formami manipulacji, których ty już nie potrzebujesz.”

Dan Millman

Miłego oglądania, Siła Spokoju – Na podstawie Dzieła Dana Millmana – Droga Miłującego Pokój Wojownika

Jeśli chcesz, możesz dać wyraz swojej wdzięczności stawiając nam kawę.❤

Kocham cię Człowieku, Raffi

Podaj dalej!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *