SZCZĘŚCIE – TEORIA SPISKOWA CZ. 2

Biorąc udział w spisku można by odczuć, że mimo wszystko musimy wybrać się na wojnę. Macie absolutną rację nie będę Nas dłużej oszukiwał. Choć sam ostrzegałem przed tymi słowami, to mam wrażenie, że bez tej ostatecznej bitwy się nie obejdzie. Rzeczywiście po drugiej stronie stoi wróg. Musimy się z nim zmierzyć, stanąć do walki i ostatecznie wygrać bitwę z samym sobą, nadszedł czas by pokonać wroga, który w Nas zamieszkał.

Ale zaraz jak to z Samym Sobą? No… Powiem szczerze, iż myślałem, że jest to oczywiste, że pewne rzeczy powinny się zmienić, zatem nie obejdzie się tu bez walki ze swoim własnym Ja. Jest mnóstwo nawyków, które trzeba przenieść na inny tor i mnóstwo rzeczy , które trzeba przebudować. Chyba nikt z Nas nie pomyślał, że branie udziału w spisku będzie czymś łatwym?.

Pozwólcie, że to wytłumaczę spisek, w którym wzięliśmy udział nie tylko sprawia, że możemy być w pełni szczęśliwi ale również daje nam możliwości o których do tej pory mogliśmy nie mieć pojęcia. Okazuje się, że mamy wpływ na to co się dzieje. Pomyślimy, że to niemożliwe! A jednak! Nie chce nam narzucać żadnych kwestii. Dlatego każdy z nas powinien sam sobie odpowiedzieć na kilka pytań.

Czy jeśli mamy ochotę na orzeszki, możemy je otrzymać? To zadziwiające, nachodzi nas myśl by je mieć, przechodzimy do działania i je mamy. Nagle w naszym życiu, tuż koło nas są naprawdę smaczne orzeszki. Może teraz spróbujmy z czymś trudniejszym? Czy jeśli bardzo chcielibyśmy, zdobyć jakąś umiejętność, bylibyśmy w stanie to uzyskać? Pewna bardzo bliska mi osoba postanowiła, że będzie projektować odzież, no chyba nie muszę Nam mówić, że dostała dokładnie to czego chciała. Oczywiście trzeba jasno powiedzieć, że samo leżenie nie wystarczy, trzeba nie tylko czegoś bardzo chcieć, ale również zadziałać. Sprawa ma się za to inaczej z rzeczami negatywnymi, w tym jesteśmy mistrzami od razu jesteśmy w stanie, w całkowitej spójności z samym sobą zrealizować najgorsze obawy.

Czy to by znaczyło, że nasze myśli mogą nas doprowadzić do różnych dróg w życiu? Myślę, że niemal wszystko zaczyna się od myśli to właśnie ona zmienia Nas samych i ten świat. Gdybyśmy się dobrze zastanowili zawsze dostajemy to na czym skupialiśmy nasze myśli, cele, plany i ich realizacje wszystko zaczyna się od nich, choć często nie zdajemy sobie z tego sprawy. Czy zatem nie warto pilnować tych wszystkich obrazów i słów w naszych umysłach. Jeśli myśl kreuje i tworzy pozytywy świat to oczywiste jest, że ma taką samą moc stwarzania świata negatywnego. Przyznajcie czy chcielibyśmy złożyć zamówienie na coś czego nie chcemy?. Dla świata to bez znaczenia, o czym będziemy myśleć i w jaki sposób. Myśl jest myślą, a my właśnie jasno zakomunikowaliśmy światu, że uknuliśmy spisek, który daje nam szczęście! Dołączcie do Nas.!

Czas usłyszeć coś pozytywnego, to czas by mówić coś pozytywnego. Wsłuchajmy się w Nasz słownik przyłapmy się na tym ile razy użyjemy negatywnego słowa. Strach, boję się, martwię się, przeraża mnie, czuję się źle. Zastąpmy te słowa, zaprogramujmy nasze słowniki na nowo. PEŁEN ZROZUMIENIA I WOLNY OD STRACHU jakie te słowa mają moc. PRZEPEŁNIA MNIE ODWAGA, CIESZY MNIE TA MYŚL, CZUJĘ SIĘ ŚWIETNIE. Czyż nie lepiej używać takich słów. Czy nie lepiej dać sobie SZCZĘŚCIE.

Ostatnio rozmawiałem z pewną osobą w jednym zdaniu użyła, aż kilka razy strach i bać się. Po tym gdy ją wysłuchałem zadałem jej pytanie, czy zdaje sobie sprawę z tego ile razy zakomunikowała, że się boi i jest przerażona i wiecie co w ogóle nie była świadoma, że użyła tych słów tak wiele razy. A czy My na pewno wiemy co mówimy i myślimy? Gdy Tylko myśli są spójne z Naszym Duchem dzieją się wielkie rzeczy. Zobacz na to co mamy, to wszystko powstało najpierw w myśli jakaż to wielka moc. Oczywiście nie jeden z Nas może pomyśleć, że przecież nie chcieliśmy niektórych rzeczy, które nas spotkały, ale gdy się zastanowimy czy nie okaże się, że właśnie na takich falach emitowaliśmy, że właśnie nasze działania nas tam doprowadziły?

Mamy możliwość wybrać i zdecydować czy chcemy, żeby życie Nam się przytrafiało, czy odważymy się całym sobą stworzyć własną rzeczywistość. Porzucając ten stary niewygodny fotel i decydując się by dołączyć do Nas spiskować razem z Nami, bo uknułem spisek, który nazywa się SZCZĘŚCIE. Udostępnijmy post, wyłączmy telewizor, wyciszmy wiadomości, ŚWIAT Nas potrzebuje, a ja potrzebuje Was! Weźmy udział w spisku dołączcie do Nas, dołączcie do ŚWIADOMEGO ŚWIATA. !

Szymon Obłaski

Czytaj dalej część 3

Podaj dalej!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *